Цікаві книги від Сидорова Віктора Петровича

3 квітня 2019 року КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко) отримала від мешканця Русанівки (м. Київ) Сидорова Віктора Петровича чудовий дарунок: цікаві книги з його власної домашньої бібліотеки. Їх понад 180 примірників. Книги на будь-який смак наших читачів. Це - як збірки класики, так і цікаві видання пригодницької літератури, книги з мистецтва, кулінарії. Цікавою стане читачам-дітям, які полюбляють подорожувати світом, книга «Волшебная планета. Наш мир в 3D» з  захоплюючими тривимірними картинками. А наші читачки зможуть знайти будь-який рецепт страв як традиційної української кухні, так і французької або італійської, страв для святкового столу, салатів, випічки, консервування та багато інших.

Серед подарованих книг є і рідкісні видання, які поповнять фонд відділу рідкісних видань бібліотеки.

Віктор Петрович подарував бібліотеці свої книги разом з чудовими книжковими полицями.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» дуже вдячна Сидорову Віктору Петровичу за поповнення фонду бібліотеки цікавими виданнями та бажає йому міцного здоров’я і довгих-довгих років життя!