"Я йшов у нікуди"

27 грудня 2018 року в читальній залі КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" було організовано і проведено літературну годину-спогад "Я йшов у нікуди" до 125-річчя від дня народження Миколи Хвильового (Миколи Григоровича Фітільова), поета, прозаїка, публіциста, одного із основоположників пореволюційної української літератури.

Про складний життєвий та творчий шлях митця розповіла Ткач С. В. - завідувач сектору відділу обслуговування читачів-учнів 5-9 класів.

Матеріал  було доповнено змістовною відео-презентацією, підготовленою Анною Ткач - талановитим молодим спеціалістом. Всі присутні мали змогу поділитись своїми враженнями від творчості Миколи Хвильового, його ролі в розвитку української літератури і культури, його вплив на сьогодення.