З книгою відкриваємо світ

"З книгою відкриваємо світ"

Під цим гаслом 25 жовтня 2018 року до КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" (генеральний директор М. П. Зніщенко) в рамках циклу бібліотечних занять "З книгою відкриваємо світ" для читачів-учнів 8-Б класу гімназії № 136 м. Києва  провідний бібліограф К. Ю. Кіслєнкова провела заняття, присвячене творчості англійського письменника Оскара Вайльда. Попередньо, головний бібліограф та учні визначили тему заняття. Слід зазначити, що учні 8-Б класу гімназії № 136 є членами Малої академії наук. Темою їх дослідження є літературні казки письменника. Під час заняття читачі отримали практичні поради, як здійснювати пошук літератури за допомогою каталогів та картотек, електронного каталогу, що є в КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей". Також провідний бібліограф К. Ю. Кіслєнкова розповіла присутнім читачам як правильно сформувати запит до віртуальної інформаційної служби бібліотеки. Окрім того, учні мали змогу переглянути книжкову викладку "Оскар Вайльд (Уайльд) – письменник англійського раннього модернізму". За результатами зустрічі читачам на особисті електронні скриньки надіслано список книг та статей з періодичних видань, а також посилання на корисні Інтернет-ресурси, які допоможуть їм при написанні науково-дослідницької роботи.