"Крим – край між моря та гір": тематична викладка-знайомство

"Крим – край між моря та гір": тематична викладка-знайомство

Завжди і всюди звали раєм Крим.

Тут любо ж бути гожої пори,

Коли натхненням гомонять вітри.

Тобі – любов моя, о Криме мій!

З. Джавтобелі

В КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" в рамках циклу заходів "Кримська світлиця", до уваги читачів, розгорнута  тематична викладка-знайомство "Крим – край між моря та гір", епіграфом до якої подано фрагмент віршу кримськотатарського поета  Зіядіна Джавтобелі "Мій Крим".  На викладці  представлено книги та статті з періодичних видань, в яких розповідається  про історію благословенної  Кримської землі, її самобутню духовну культуру, неповторні краєвиди. Ознайомившись з літературою, представленою на викладці-знайомстві, читачі зможуть прокласти власний віртуальний туристичний маршрут до Нікітського ботанічного саду, Ластівчиного гнізда, мису Тарханкут та  інших туристичних принад Кримської землі. Повний перелік літератури про Крим в електронному каталозі КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" за посиланням.

Запрошуємо читачів-дітей, їх батьків, вчителів, всіх охочих, а особливо тимчасово вимушених переселенців АР Крим, до бібліотеки ознайомитись з літературою, представленою на викладці.