Захисники України. ХХІ століття

КЗ КОР "Київська оласна бібліотека для дітей" (директор: М. П. Зніщенко) інформує про те, що вже підготовлено 3-й випуск біобібліографічного покажчика "Горить свіча… уста за них в молитві" в серії "Захисники України. ХХІ століття".

В даний випуск ввійшли матеріали з Богуславського, Миронівського та Ставищенського районів про нагороджених загиблих воїнів Операції об'єднаних сил (ООС) на сході України по захисту нашої держави від російського агресора.

Покажчик укладено на основі матеріалів, наданих районними бібліотечними системами зазначених районів.

Традиційно наводимо титульні та перші сторінки покажчика, а з повними електронною та машинописною його версіями можна детально ознайомитися в науково-методичному відділі КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей".

Збережемо пам'ять про тих, хто віддав і не шкодував свого життя за зміцнення незалежності і державності України.