Шорт-лист "Аспекти Криму в історичних дослідженнях Київської області"

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей"

Шорт-лист "Аспекти Криму в історичних дослідженнях Київської області"

Випуск III

З історією Київщини тісно пов`язана історія графів Браницьких, які по праву вважаються одними з найбільших землевласників та меценатів України. Володимир Степанович Перерва, український краєзнавець, кандидат історичних наук, доцент, на основі багатого джерельного матеріалу, висвітлив підприємницьку та меценатську діяльність однієї з найзаможніших магнатських родин України кінця XVIII – початку XX ст., історична географія підприємницької діяльності яких тісно пов`язана з Кримом. Цьому присвячений матеріал дослідження в розділі III "Історична географія підприємницької та меценатської діяльності графів Браницьких. Південні володіння: Одещина та Крим" (С. 198–201). Книга В. С. Перерви «Графи Браницькі: підприємці та меценати» присутня у краєзнавчому фонді КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей". Інформація про неї у електронному краєзнавчому каталозі за посиланням.

Знайомство з цією книгою особливо приємне користувачам ¬¬- тимчасовим переселенцям з АР Крим. З нею вони можуть уявно знову пройтися чарівними куточками своєї малої Батьківщини.

Популяризація даного видання входить в цикл заходів "Кримська світлиця"

Запрошуємо до читання!