В КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" невпинно продовжується цикл заходів "Літо з книгою в бібліотеці"

Для цього в бібліотеці постійно оновлюється книжкові виставки. На цьому тижні на абонементі 5-9 класів оформлено надзвичайно цікаву та пізнавальну книжково-ілюстративну виставку "Чи треба мріяти"

На цій виставці представлені твори українських сучасних письменників - фантастів, таких як: Марина та Сергій Дяченки, О. Есаулов; класики зарубіжної фантастики: Г. Уеллс, С. Кинг, Брати Стругацькі та багато інших.

Прочитавши ці твори, користувачі нашої бібліотеки можуть дізнатися про світобачення письменників - фантастів, пройти з ними цікавими шляхами до розгадки стародавніх таємниць, доторкнутися до хвилюючих подій у далекому майбутньому, а також потрапити до міжгалактичних невідомих цивілізацій. Всі вищезазначені дії можливі при умові здійснення читання книг, що представлені на виставці.

Всіх мрійників будемо раді бачити в нашій бібліотеці! Книжкові фонди КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" завжди відкриті для допитливих.