Цикл заходів "Літо з книгою в бібліотеці"

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», в рамках циклу заходів «Літо з книгою в бібліотеці», у відділі читачів-дошкільників та учнів 1-4 класів презентовано розгорнуту викладку-інсталяцію кращих художніх творів для читачів молодшого шкільного віку, які були видані в Україні за останні 10 років, «Книжечка цікава, тут наука і забава».

Представлені на викладці книги для дітей не тільки розважать, захоплять, звеселять, а й допоможуть дитині у розвитку та збагаченні особистої мови.

Порада батькам:

Введіть за правило 15 хвилин читання з дитиною перед сном. Адже 15 хвилин – це зовсім не багато. Якщо Ви будете наполегливими, то побачите, що незабаром Ваша дитина буде просити дочитати книгу хоча б до кінця розділу. Тому що читати завжди цікаво, корисно і престижно!