Тренінг " Підвищення виховного потенціалу прийомних батьків та батьків-вихователів"

25-27 липня в КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей ( генеральний директор М.П. Зніщенко), в рамках Договору про співпрацю з Київським обласним центром соціальних служб сім"ї, дітей та молоді ( в.о.директора Л.Г.Калгіна), було проведено тренінг на тему " Підвищення виховного потенціалу прийомних батьків та батьків-вихователів".

На заході мова ішла про переваги сімейного виховання; про проблеми, з якими стикаються батьки-вихователі та шляхи їх подолання.

Бібліотеки  Київської області як культурно-інформаційні центри стануть в нагоді прийомним батькам, дітям, працівникам соціальних служб в районах, містах, ОТГ.