Бібліотеки Київщини на сторінках преси та в мережі Інтернет. Випуск 43.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко), – як обласним науково-методичним, координаційно-консультативним, інформаційним центром з питань бібліотечно-інформаційного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області, підготовлено та пропонується до уваги бібліотечних працівників, працівників різних галузей та всіх, хто цікавиться діяльністю бібліотек Київської області черговий щорічний випуск бібліографічного покажчика «Бібліотеки Київщини на сторінках преси та в мережі Інтернет» за 2017 рік. В покажчику представлено перелік публікацій, що висвітлюють основні події, які відбулися в професійній, інформаційній, просвітницькій, соціокультурній сферах діяльності бібліотек Київщини.

В подальшому з покажчиком можна ознайомитися на сайті бібліотеки в рубриці «Видання бібліотеки» (2018 р.).

Перейти до перегляду покажчика