Лист КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" генеральному директору Національної історичної бібліотеки України

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

"КИЇВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ"

02154 ,  м. Київ, вул. Русанівська набережна, 12 тел./факс: 295 - 09 - 61  E-mail: E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

"27"  червня 2018 року  № 01-09/151

Генеральному директору Національної

історичної бібліотеки України

А. В. СКОРОХВАТОВІЙ

Вельмишановна Алло Віталіївно!

Дуже дякую на Ваш лист  від 27 червня 2018 року № 189.

Приймаємо, погоджуємось і ставимось з розумінням до Ваших великих планів щодо проведення історико-краєзнавчих досліджень регіонів України у вигляді баз даних та  грунтовних науково-допоміжних покажчиків.

Бібліотечний колектив КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" з великим задоволенням буде сприяти успішній реалізації Вашого проекту в життя, надаючи Національній історичній бібліотеці України всі наявні в КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" краєзнавчі документи: від книгодруків до інтернетресурсів.

Що стосується виникнення листа № 01-09/147 від 25.06.2018 року, повідомляємо наступне:  якби упорядники Інформаційного бюлетеня, 28 випуск, на ст.6 після слів "на прикладі Київської області, у якій відсутній регіональний методичний центр    обласна універсальна наукова бібліотека", додали лише текст, або  зробили посилання, що в Київській області функції такого центру виконує  КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей", подібного  листа не сталося би.

Будь-якому досліднику важливо знати про те, що  надруковано в  № 27 подібного Інформаційного  бюлетеня про краєзнавчу роботу КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей".  Посилання у випуску № 28 на випуск № 27 зняло би всі питання щодо діяльності КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" – головної бібліотеки Київщини.

Дякуємо Вам за розуміння і толерантність.

Ми Вас любимо і шануємо за Вашу діяльність і людяність.

З великою повагою

Генеральний директор КЗ КОР

"Київська обласна бібліотека для

дітей", кандидат історичних наук,