«За все, що маю, МАМО, дякую тобі. За все, що маю і що буду мати!!!»

У другу неділю травня в Україні відзначають День матері. В цьому, 2018 році, це свято припадає на 13 травня.

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» оформлено чергову сторінку-викладку Хронологічного  календаря, присвячену Дню матері: «За все, що маю, МАМО, дякую тобі. За все, що маю і що буду мати!!!».  На  викладці представлені кращі твори українських письменників і поетів про матір: Скуратівський В. Мамина молитва (Київ, 2013), Книга про матір (Київ, 2003), Слова любові для Тебе, Мамо (Львів, 2016), Луків М. Росте черешня в мами на городі (Київ, 2015) та інші.

Мама - слово, з яким ми приходимо у цей світ. У кожного вона є, ця найближча і найдорожча людина. Тому, дана візуальна виставкова форма користується активною увагою читачів різних вікових категорій.

Запрошуємо всіх до бібліотеки почитати Книги про Маму.