Поповнення бібліотечних фондів

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" - науково-методичний, координаційний, консультативно-інформаційний центр з питань бібліотечного обслуговування дитячого та дорослого населення Київської області (директор: М. П. Зніщенко), виконуючи покладені на нього функції по отриманню, розподілу та видачі літератури за державними програмами безоплатного поповнення бібліотечних фондів на районні, міські централізовані бібліотечні системи та окремі бібліотеки Київської області, почала процес видачі зазначеної літератури.

Протягом  19 лютого -  27 лютого 2018 року літературу було видано Броварській РЦБС,  Бучанським міським бібліотекам для дорослих та для дітей, Обухівській міській бібліотеці загальною кількістю  1521 примірник, на загальну суму 149 тис. 748 грн. 97 коп.

На фото: КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" видає літературу за державними програмами безоплатного поповнення бібліотечних фондів Обухівській міській бібліотеці.