Презентація книжкової інсталяції "Книжкова ялинка – джерело інформації" - 25 грудня 2014 року

25 грудня 2014 року Київською обласною бібліотекою для дітей було підготовлено і проведено урочисту презентацію книжкової інсталяції "Книжкова ялинка – джерело інформації" (ідея Т.П.Грабко, завідувача відділу обслуговування читачів-учнів 5-9 класів).

Книжкова інсталяція складається з книжок-довідників, енциклопедій, словників, як загального спрямування, так і тематичних, галузевих, предметних, літературних персоналій, тощо.

Особливістю книжкової інсталяції є те, що всі представлені видання мають різний формат та обкладинку зеленого кольору, що дало змогу утворити інсталяційну композицію у вигляді ялинки і святково її прикрасити. Крім того, така інсталяція зручна і у користуванні.

На презентації були присутні бібліотечні працівники, представники громадськості жилмасиву "Русанівка" (м. Київ). Для читачів-дітей урочисті презентації даної книжкової інсталяції пройдуть протягом передноворічного тижня.

Книжкова інсталяція "Книжкова ялинка – джерело інформації" буде експонуватися до кінця січня 2015 року.