Методичний день для окремої ЦБС за темою: "Організація, ведення документів первинного обліку в публічних бібліотеках та робота з внутришньо переміщеними особами і учасниками АТО" - 16 грудня 2014 року

16 грудня поточного року Київською обласною бібліотекою для дітей, - як головним науково-методичним, консультативно-координаційним центром з питань бібліотечного обслуговування дорослого і дитячого населення Київської області, - був проведений Методичний день для окремої ЦБС за темою: "Організація, ведення документів первинного обліку в публічних бібліотеках та робота з внутришньо переміщеними особами і учасниками АТО".

В Методичному дні для окремої ЦБС взяли участь бібліотечні спеціалісти районних бібліотек Миронівської та Фастівської централізованих бібліотечних систем та завідувачі сільськими бібліотеками-філіями Баришівської і Бородянської районних ЦБС. Загалом 15 бібліотечних спеціалістів.

Присутні отримали ґрунтовні консультації у відповідності до програми Методичного дня. Даний захід з профудосконалення було проведено з використанням комп'ютерних технологій.

Підсумки Методичного дня підвів та окреслив завдання бібліотечної галузі на сучасному етапі директор Київської обласної бібліотеки для дітей М.П.Зніщенко. Програма Методичного дня для окремої ЦБС додається.

Програма заходу