Тиждень Скорботи в пам'ять жертв голодоморів в Україні

З 17 по 22 листопада 2014 року в Київській обласній бібліотеці для дітей було проведено Тиждень Скорботи в пам'ять жертв голодоморів в Україні. Під час "Тижня" для читачів різних вікових категорій було проведено: "Не повторися біль душі людської…Трагічні моменти історії на сторінках книг" (презентація книжкової експозиції в хол-галереї бібліотеки), "День пам'яті жертв голодомору та політичних репресій. Сторінка хронологічного календаря" (презентація в читальному залі відділу обслуговування читачів-учнів 5-9 класів), "У скорботі застигла Україна" (мультимедійна година пам'яті для читачів-учнів 7-9 класів), "Хвилина мовчання в серцях українців" ("жива" інсталяція за участю працівників КОБдД в хол-галереї бібліотеки).

В рамках обласного семінару за участю методистів районних, міських централізованих бібліотечних систем 18-го листопада поточного року було проведено мультимедійну презентацію "Голодомор в Україні  злочин без строку давності". Відеокопії даної презентації, як практичний матеріал, надані всім районним і міським ЦБС для використання в їх бібліотечній діяльності.

Протягом "Тижня" на головній сторінці сайту Київської обласної бібліотеки для дітей "горіла" Свіча Пам'яті жертвам голодоморів та політичних репресій.