Методичний день для окремої ЦБС за темою: "Особливості організації системи індивідуальної та групової інформації різних вікових та соціальних категорій читачів в публічних бібліотеках" - 19 листопада 2014 року

19 листопада 2014 року на базі Київської обласної бібліотеки для дітей проведено Методичний день для окремої ЦБС за темою: "Особливості організації системи індивідуальної та групової інформації різних вікових та соціальних категорій читачів в публічних бібліотеках" (програма додається).

В даному заході взяли участь: бібліотечні спеціалісти Броварської, Вишгородської, Яготинської районних, Ірпінської міської централізованих бібліотечних систем, бібліотек м.Бровари та м.Буча.

Учасникам Методичного дня були надані грунтовні консультації і матеріали, проведені майстер-класи та практичні заняття у відповідності до теми семінару.

Під час Методичного дня присутні взяли участь у презентації сторінки Хронологічного календаря: "День пам'яті жертв голодомору та політичних репресій".

Підсумки Методичного дня підвів генеральний директор Київської обласної бібліотеки для дітей М.П.Зніщенко, який окреслив ситуацію і стан бібліотечної галузі та завдання бібліотек на сучасному етапі та завдання бібліотек в роботі з внутрішньопереміщеними особами і їх працевлаштуванні.

Програма заходу