Обласний семінар за участю методистів районних і міських централізованих бібліотечних систем за темою: "Організаційно-методична діяльність ЦБС області: ідеї, новації, творчий пошук" - 18 литопада 2014 року

18 листопада 2014 року, згідно Плану роботи управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, Київською обласною бібліотекою для дітей було проведено обласний семінар за участю методистів районних і міських централізованих бібліотечних систем за темою: "Організаційно-методична діяльність ЦБС області: ідеї, новації, творчий пошук" (програма додається).

Відкрив обласний семінар генеральний директор Київської обласної бібліотеки для дітей М.П.Зніщенко.

В своєму виступі він окреслив основні завдання публічних бібліотек області як інформаційно-культурних інституцій впливу на формування духовного потенціалу нації та завдання бібліотек в роботі з внутрішньопереміщеними особами і їх працевлаштуванні.

В семінарі взяла участь головний спеціаліст управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації В.М.Гонтарук, яка зробила аналіз методичної діяльності публічних бібліотек в ракурсі сьогодення.

В рамках семінару з консультацією з питань правової освіти населення виступила головний спеціаліст Головного управління юстиції в Київській області Косяк О.В.

Учасникам семінару були надані необхідні методичні поради та інформація шляхом грунтовних консультацій та копіювання електронних версій документів стосовно планування діяльності на 2015 рік, звітності за 2014 рік та інших напрямів інформаційно-бібліотечної роботи.

До уваги присутніх було запропоновано дві мультимедійні презентації: "Михайло Вербицький - автор мелодії гімну України" (до 200-річчя у 2015 році від дня народження) та "Голодомор в Україні - злочин без строку давності".

Програма семінару