Методичний день для спеціалістів окремої ЦБС за темою: "Особливості роботи з читачами різних вікових категорій щодо попередження проявів ксенофобії. Робота бібліотек з переселенцями з Криму та східних областей України". - 21 жовтня 2014 року

21 жовтня 2014 року на базі Київської обласної бібліотеки для дітей, згідно Плану роботи на 2014 рік управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, проведено Методичний день для окремої ЦБС за темою: "Особливості роботи з читачами різних вікових категорій щодо попередження проявів ксенофобії. Робота бібліотек з переселенцями з Криму та східних областей України" (програма додається). На даному заході були присутні: директор та заступники директора по роботі з дітьми Переяслав-Хмельницької районної ЦБС, бібліотечні спеціалісти бібліотек міст Біла Церква та Кагарлик, бібліотечні спеціалісти районних бібліотек та завідувачі сільськими бібліотеками Вишгородського, Кагарлицького, Києво-Святошинського, Фастівського районів.

Під час практичних занять бібліотечні спеціалісти ознайомилися з широким спектром методичних матеріалів, книжкових виставок, методикою інформаційно-бібліотечного обслуговування безпосередньо на абонементах та в читальних залах КОБдД. Учасникам Методичного дня було надано електронні версії (на флеш.) методичних матеріалів і директивних документів, що стосуються організації інформаційно-бібліотечного обслуговування населення різних національностей та переселенців з Криму та східних областей України.

Методичні поради щодо методологічних засад та методик роботи бібліотек з даними категоріями населення присутні отримали під час грунтовних консультацій від дирекції та спеціалістів КОБдД.

Відкрив та підвів підсумки Методичного дня генеральний директор Київської обласної бібліотеки для дітей М.П.Зніщенко, який окреслив ситуацію, стан та завдання бібліотек на сучасному етапі, як у відповідності до теми заходу, так і загалом по бібліотечній галузі.

Програма заходу