Тренінгове заняття "Інформаційне портфоліо члена Малої академії наук"

10 жовтня працівники довідково-інформаційної служби бібліотеки для читачів – членів Малої академії наук (8-А клас гімназії № 136 м. Києва) провели тренінгове заняття "Інформаційне портфоліо члена Малої академії наук". Мета тренінгу – навчити читачів правильно добирати та опрацьовувати науково-популярну літературу, довідкові видання (словники, довідники, енциклопедії), періодичні видання, вміти оцінювати та фіксувати цікаві та потрібні матеріали для виконання роботи за визначеною темою. Використовуючи практичні прийоми, учні самостійно здійснили побіжний перегляд відібраної літератури та систематизували її у відповідності до змісту написання наукового дослідження, вибрали та узагальнили потрібні джерела для формування інформаційного портфоліо, тема наповнення якого – "Синтаксис як розділ граматики української мови".