Бібліотечне свято "Бібліотеко! Ти храм душі, ти будеш вічно!"

1 жовтня в рамках загальнобібліотечних заходів "Бібліотеко! Ти храм душі, ти будеш вічно!", присвячених Всеукраїнському дню бібліотек, на гостину до бібліотеки завітали учні 7-х класів Русанівського ліцею м. Києва. В мистецькій хол-галереї радо зустріли читачів працівники бібліотеки, які підготували цікаву розважально-пізнавальну програму.

Наші друзі-читачі здійснили історичний екскурс "Храм духовності, острів дитячої самостійності", присвячений Київській обласній бібліотеці для дітей, яка 17 серпня відзначила свій ювілейний день народження – 105 років з часу заснування, познайомилися з новинками літератури у відділі обслуговування та читальній залі, переглянули облаштовані тематичні книжково-ілюстративні виставки та літературні експозиції, поділилися враженнями від книг, які прочитали влітку, здійснили Інтернет-мандрівку сторінками сайту бібліотеки. Позитивні враження та емоції викликала у читачів презентація виставки художніх робіт майстрині-художниці Катерини Поляруш "Кольори світла і любові", виконаних в техніці вітражного розпису. В кінці зустрічі наші читачі залюбки прийняли участь в акції "Книга, яку я рекомендую прочитати другу".