Методичний день для окремої ЦБС за темою: "Диференціація в роботі з читачами різних віросповідань" - 16 вересня 2014

16 вересня 2014 року на базі Київської обласної бібліотеки для дітей проведено Методичний день для окремої ЦБС за темою: "Диференціація в роботі з читачами різних віросповідань" (програма додається).

В даному заході взяли участь: завідувачі бібліотеками для дітей м.Боярка та м.Вишневе (Києво-Святошинська ЦБС); завідувачі бібліотеками сіл: Кузьминці, Леонівка, Пивці, Слобода, Стави, Халча, Черняхів (Кагарлицький район).

Під час практичних занять бібліотечні спеціалісти ознайомилися з широким спектром методичних матеріалів, отримали картки з описом обов'язкових документів, у відповідності до теми, для систематичних картотек, електронні версії (на флешки) Календаря знаменних і пам'ятних дат на 2015 рік, Календаря ювілейних дат видатних людей, уродженців Київщини на 2015 рік та двох посібників з питань популяризації української художньої літератури та історично-краєзнавчо-мистецьких традицій Київщини.

Підсумки Методичного дня підвів генеральний директор Київської обласної бібліотеки для дітей М.П.Зніщенко, який окреслив ситуацію і стан бібліотечної галузі та завдання бібліотек на сучасному етапі, як у відповідності до теми заходу, так і з актуальних питань удосконалення бібліотечного обслуговування населення Київської області.

Програма заходу