Методичний день для спеціалістів окремої ЦБС за темою: "Організація та документне забезпечення клубів за інтересами, любительских об'єднань в публічних бібліотеках" - 27 травня 2014 року

27 травня 2014 року в Київській обласній бібліотеці для дітей проведено Методичний день для спеціалістів окремої ЦБС за темою: "Організація та документне забезпечення клубів за інтересами, любительских об'єднань в публічних бібліотеках".

В Методичному дні взяли участь бібліотечні працівники м.Кагарлик, завідувачі сільськими бібліотеками Кагарлицького району та методична служба Фастівської районної централізованої бібліотечної системи.

Окреслив завдання, що стоять перед сучасними публічними бібліо-теками та шляхи удосконалення бібліотечно-інформаційного обслуговування населення Київської області генеральний директор Київської обласної бібліотеки для дітей, кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України М.П.Зніщенко.

Змістовні консультації фахівців Київської обласної бібліотеки для дітей, обмін досвідом і думками учасників Методичного дня, практичні заняття були основою даного заходу.

Програма заходу