"Як закохати в себе по Інтернету": майстер-клас від дитячої письменниці, авторки книги "Як не заблукати в павутині" Тетяни Щербаченко

22 травня на зустріч з читачами Київської обласної бібліотеки для дітей завітала письменниця, автор надзвичайно цікавої та корисної книги про Інтернет "Як не заблукати в павутині" Тетяна Щербаченко. Це вже друга зустріч письменниці з читачами нашої бібліотеки. Цього разу пані Тетяна для читачів, учнів школи-гімназії № 136 провела майстер-клас за мотивами книги "Як закохати в себе по Інтернету".

Вже з перших хвилин зустріч перетворилася в цікавий, живий діалог. Що спонукало авторку до написання книги? Що таке "павутина" і чи можливо в ній заблукати? Корисна та безпечна присутність в Інтернет: спілкування в соціальних мережах: за чи проти? Ці теми стали предметом обговорення під час зустрічі. А ще - проведення спільних паралелей щодо спілкування в мережі та в реальному житті, етикет спілкування он-лайн та в соціальних мережах. Зустріч з Тетяною Щербаченко надзвичайно захопила читачів. Вони залюбки обмінялися з письменницею контактами для подальшого діалогу та обговорення теми безпечного спілкування в соціальних мережах.

По закінченні зустрічі пані Тетяна ознайомилася з експозиціями творчих робіт читачів Київської області, які представлені в мистецькій хол-галереї бібліотеки. В рамках професійного діалогу генеральний директор Київської обласної бібліотеки для дітей М.П. Зніщенко, заступник директора по науковій роботі Л.П. Соляник, письменниця Тетяна Щербаченко та працівники бібліотеки визначили напрямки подальшої творчої співпраці щодо популяризації дитячої літератури та формування кола читання дітей, зокрема читачів-дітей Київської області, в рамках проекту "Простір української дитячої книги Barabooka" - першого універсального інформаційного ресурсу про видання для дітей та юнацтва, головним редактором якого є Тетяна Щербаченко.