Обласний семінар за темою: "Бібліотеки для дітей в інформаційному суспільстві: пошуки гармонії, шляхи трансформації" - 21 травня 2014 року

21-го травня 2014 року на базі Київської обласної бібліотеки для дітей - головного науково-методичного, координаційного та консультативного центру з питань бібліотечного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області - відбувся обласний семінар за участю заступників директорів ЦБС по роботі з дітьми за темою: "Бібліотеки для дітей в інформаційному суспільстві: пошуки гармонії, шляхи трансформації".

Відкрив обласний семінар генеральний директор Київської обласної бібліотеки для дітей, кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України, Президент Української асоціації працівників бібліотек для дітей М.П.Зніщенко.

Крім головної теми семінару в рамках його програми відбулося обговорення логотипу-емблеми Української асоціації працівників бібліотек для дітей - (автор художник-методист О.Ю.Леонтьєва) та передача нагород для вручення переможцям Всеукраїнського конкурсу на краще виготовлення саморобної книги "Дитячі історії про найголовніше", якими стали читачі, бібліотечні працівники та одне з творчих об'єднань м.Біла Церква Київської області (директор МЦБС Р.П.Григоренко, заступник по роботі з дітьми О.А.Корнієнко).

Программа семінару