Валеологічна година - експеримент з використання комп’ютерних технологій "Ці улюблені шкідливі чіпси"

В Київській обласній бібліотеці для дітей для учнів 6-х класів 137 школи була проведена валеологічна година-експеримент з використання комп’ютерних технологій "Ці улюблені шкідливі чіпси."

Всі чули про шкоду такого субпродукту,як чіпси, але не всі знають чому вони шкідливі.

Під час зустрічі дітям було запропоновано коротко ознайомитись з основними шкідливими для здоров’я властивостями чіпсів, історію виникнення хрумкого продукту, з виробництвом чіпсів. А ще діти дізналися за допомогою яких підсилювачів смаку та консервантів чіпси роблять такими привабливими для нас.

Наприкінці зустрічі з читачами був проведений експеримент "Що буде з чіпсами якщо їх підпалити?"

Сподіваємось, що після нашої зустрічі діти, перед тим як купувати цей шкідливий продукт, задумаються: можливо правильне рішення збереже їм здоров’я.