Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій землі

Квітень місяць для населення України закінчується датою скорботи. Скільки б не минуло років, а 26-е число 1986 року не зітреться зі сторінок історії, поки живе людство - занадто жорсткий йому дали урок події, що пов'язані з мирним атомом і вибухом 4 блоку на Чорнобильській АЕС.

В Київській обласній бібліотеці для дітей була проведена відеопрезентація приурочена до трагічних подій 26 квітня 1986 року під назвою "Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій землі".

Під час відеопрезентації читачі переглянули документальний фільм про ті страшні події, згадали хвилиною мовчання імена героїв, які загинули захищаючи людство від подальшого розповсюдження радіації, познайомились з викладками літератури, переглянули малюнки дітей присвячені тим подіям.

У річницю Чорнобильської трагедії ми всі схиляємо голову перед пам’яттю загиблих героїв, та віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які рятуючи людство від ядерної небезпеки, жертвували самим найдорожчим що є у людини – своїм здоров’ям і життям!

Хай залишиться в минулому та ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, і життя кожної людини.