22 квітня 2014 р. № 4/4

Шановні наші діти, друзі бібліотеки!

Дотримуючись тези: "Устами младенца глаголет истина" наша бібліотека відкриває на своєму сайті нову сторінку "Юний виборець". Мета цієї сторінки - залучити якомога більше читачів Київської обласної бібліотеки для дітей до політичного життя нашої єдиної, незалежної, найкращої в світі країни під назвою "Україна" напередодні президентських виборів, а також виборів мера нашого славного міста-красеня Києва. Також ми хочемо дати дітям-читачам нашої бібліотеки відчути себе дорослими виборцями, причетними до подій державного значення, громадянами, від думки і голосу яких, залежатиме доля України і м. Києва.

Нам, бібліотекарям, що працюють з дітьми, дуже цікаво знати Вашу думку, яку Ви можете викласти на нашій сторінці, бо саме від Вашого голосу в майбутньому буде залежати доля України.

Імена і прізвища претендентів, які зареєструвалися у виборчій комісії, Вам відомі, але на всяк випадок, ми їх подаємо на сторінці. Тож, шановні читачі, не зволікайте із своїми думками, "голосуючи" за свого кандидата у Президенти України і мера м. Києва.

До дня виборів 25 травня 2014 року залишилося 30 календарних днів.

Підведення підсумків Вашого незалежного голосування ми оприлюднимо напередодні основних виборів, а саме: 23 травня 2014 року.

Дана акція має на меті сприяння вихованню справжніх громадян, формування патріотичної ідеології у дітей, вихованню у дітей відповідальності за свої вчинки, які б не розходилися зі своєю совістю.

Президент Української асоціації
працівників бібліотек для дітей