Київська обласна бібліотека для дітей та Всеукраїнський фестиваль дитячого театралізованого мистецтва

З 1 листопада 2013 року по 1 квітня 2014 року проходить Всеукраїнський фестиваль дитячого театралізованого мистецтва. Київською обласною бібліотекою для дітей було взято участь в даному фестивалі.

В рамках фестивалю, на базі ДНЗ № 155 Шевченківського району м. Києва, був проведений літературно-театралізований музичний захід – вистава за мотивами української народної казки «Вовк та семеро козенят». В ролі Мами - Кози виступила головний методист Київської обласної бібліотеки для дітей Людмила Папуша. Активну участь у підготовці і проведені даного заходу взяли вихованці, вихователі, батьки. Свято пройшло цікаво та весело, батьки та діти отримали велике задоволення від свята: співали, танцювали, аплодували.

Було проведено відеозйомку та фоторепортаж цього веселого свята.

)