Відео - слайд - презентація "Олімпійські ігри:вчора, сьогодні, завтра."

Відео - слайд - презентація "Олімпійські ігри:вчора, сьогодні,завтра." була проведена в Київській обласній бібліотеці для дітей для читачів 5- х класів 136 шк.

Під час презентації діти дізнались про історію виникнення Олімпійських ігор, пригадали давні часи, коли відбулися перші олімпіади, з’ясували коли та ким було відроджено проведення Олімпійських ігор; дізналися про зимові види спорту, українських спортсменів, які представляють нашу країну в Сочі-2014, про значення олімпійських символів, вивчили олімпійське гасло. Цікавою була для них інформація про олімпійський вогонь та олімпійську символіку. Читачі з задоволенням розгадували загадки про зимові види спорту, взяли участь у спортивній вікторині.