День Соборності України у Київській обласній бібліотеці для дітей

В Київській обласній бібліотеці для дітей для читачів - учнів 6- х класів був проведений багатоаспектний масовий захід з викорисианням аудіо - відео та комп'ютерної техніки "За Україну, за її волю". 22 січня 2014 року в Україні відзначається 95-та річниця ухвалення Універсалу Директорії про Злуку Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки в єдину державу. Ця подія увійшла в історію як День Соборності України, що уособлює віковічні прагнення нашого народу до об’єднаності, цілісності та неподільності. Під час заходу діти із цікавістю слухали про історичні витоки державного свята, активно пояснювали своє власне бачення єдності, об'єднання, патріотизму та любові не лише до власної землі, але і до мови. Читачі не тільки прослухали історію виникнення свята Соборності України, а й ознайомились з історичними фактами про Україну, проглянувши цікаву тематичну слайд - презентацію та документальний фільм «Акт Злуки».

В цей день користувачі мали змогу ознайомитися з викладкою літератури „Злука: дзвони єднання”, про суверенну і незалежну державу Україну, про єдність усього українського народу під єдиним українським прапором.

"Соборна Україна: від ідеї до сьогодення" - за такою тематикою в Київській обласній бібліотеці для дітей було надано та надаються групові бесіди - консультації для читачів - учнів за довідковими виданнями історичної тематики.

З початку січня напередодні Дня Соборності України, під час прийому річних звітів, Київською обласною бібліотекою для дітей надавались консультації районним і міським бібліотечним системам Київської області з питань організації відзначення в бібліотеках 95 - річниці з Дня Соборності України.