День відкритих дверей для читачів в Київській обласній бібліотеці для дітей

"Для вас завжди відкриті наші двері і серця!" Під таким гаслом проведено День відкритих дверей для читачів в Київській обласній бібліотеці для дітей.

Бібліотеку з давнини недарма називали скарбницею знань. Найкращий спосіб дізнатися якомога більше про її можливості - це відвідати бібліотеку в День відкритих дверей. У цей день для всіх бажаючих проводились екскурсії по відділах бібліотеки.

Бібліотекарі розповіли відвідувачам про історію бібліотеки Д. Доброї, про наявні її послуги та ресурси, і методику пошуку інформації, ознайомили з правилами користування бібліотекою для дітей.

Були організовані також, виставки книг та періодики, проведено огляди новинок і відеоперегляди за темами, що сьогодні цікавлять дітей.

Відвідувачі дізналися, яким чином книга стає доступною читачеві, де і як зберігається книжковий фонд бібліотеки, яким чином до бібліотеки надходять нові видання.

Протягом дня в бібліотеці відбулось багато цікавих презентацій, виставок, оглядових екскурсій, які відвідали багато дітей разом з батьками і вчителями.