Переможці обласного туру Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості на виготовлення книги-саморобки "Дитячі історії про найголовніше"

про обласний тур Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості
на виготовлення книги - саморобки
"Дитячі історії про найголовніше"

На обласний тур конкурсу бібліотеками районних і міських централізованих бібліотечних систем Київської області було представлено 26 робіт книг-саморобок: 19 - в номінації "Індивідуальна робота", 7 - в номінації "Колективна робота".

Aктивно і успішно провели міські і районні тури та взяли участь в обласному турі Березанська, Білоцерківська міські, Баришівська, Ставищенська районні централізовані бібліотечні системи.

Слід зазначити, що не всі конкурсанти,на жаль дотримувалися умов даного конкурсу, а саме: книга повинна бути рукописною, ілюстрацій - рукотворний оригінал, оклад і оздоблення книги - саморобні. Тому, при визначенні переможців, перевага надавалася саме таким роботам. переважна же більшість робіт була виконана з використанням елементів комп’ютерної графіки та набору текстів. Разом з тим слід зазначити, що всі конкурсні роботи були дуже цікавими, змістовними, оригінальнимиі по справжньому творчими. Жюрі конкурсу, дирекція та колектив Київської обласної бібліотеки для дітей дуже вдячні учасникам конкурсу та організаторам - бібліотечним працівникам міських і районних ЦБС за відповідальність і сумлінність в підходах до участі в даному конкурсі.

За умовами конкурсу підсумки обласного туру конкурсу повинні були бути оприлюднені на сайті Київської обласної бібліотеки для дітей 1 вересня 2013 року (прийом робіт до 15 серпня 2013). З огляду на багаточисельні прохання директорів міських і районних ЦБС і в інтересах самого конкурсу Київською обласною бібліотекою для дітей і жюрі конкурсу було прийнято рішення продовжити термін прийому конкурсних робіт та підведення підсумків обласного туру відбулося 3 вересня 2013 року.

Крім призових місць і номінацій, зазначених в умовах конкурсу, жюрі визначило ще дві додаткові номінації обласного рівня "Патріотична книга-саморобка" та "Казка книга-саморобка".

Всі роботи конкурсантів - призерів обласного туру конкурсу, а також призерів обласних додаткових номінацій разом з супровідними документами було передано в Національну бібліотеку України для дітей 6 вересня 2013 року (термін за умовами конкурсу - до 15 вересня).

Жюрі обласного туру та дирекція Київської обласної бібліотеки для дітей повідомляють, що переможцями обласного туру Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості на виготовлення книги-саморобки "Дитячі історії про найголовніше" по Київській області визнано:

Переможцями конкурсу у номінації "Індивідуальні роботи"
у вікової категорії читачів-учнів 1-4 класів визнати:

Перше місце - Губрій Зоряна "Моя родина",читачка бібліотеки-філії №9 Білоцерківської міської ЦБС.

Друге місце - Троценко Кіра "Я люблю", читачка Вишгородської районної бібліотеки для дітей.

Третє місце - Дегтяренко Христина "Віршинки від Христинки", читачка бібліотеки-філії №1 Білоцерківської міської ЦБС.

У віковій категорії читачів-учнів 5-8 класів:

Перше місце - Биба Вікторія "Тепло рідного дому", читачка Баришевської районної бібліотеки для дітей.

Друге місце - Дегтяренко Марія Лурдес "Справи сімейні", читачка бібліотеки-філії №1 Білоцерківської міської ЦБС.

Третє місце - Дудник Владислав "Мрію, щоб світ з війною був незнайомий",читач Красилівської сільскої бібліотеки Ставищенської ЦБС.

У віковій категорії читачів-учнів 9-11 класів:

Перше місце - Дубовик Марина "Люблю тебе, "Олександріє", читачка ЦДБ Білоцерківської міської ЦБС.

Друге місце - Веровенко Тетяна "Лист у минуле", читачка бібліотеки-філії №3 Білоцерківської міської ЦБС.

Третє місце - Анцифірова Юлія "Моя стежина, сонцем оповита", читачка районної бібліотеки для дорослих, Ставищенської ЦБС.

Переможцями конкурсу у номінації "Колективні роботи"

у віковій категорії учнів 1-4 класів визнати:

Перше місце - "Рідна школа" читачі бібліотеки с.Сухоліси Білоцерківської районної ЦБС.

Друге місце - "Барви рідної землі" читачі Білоцерківської міської ЦДБ.

У віковій категорії читачів-учнів 5-8 класів:

Перше місце - "Як у нашій Березані…" Кириленко Настя, Крешенецька Юля,читачі Березанської міської бібліотеки для дітей.

Друге місце - "На пелюстках соняшника" читачі Білоцерківської міської ЦДБ.

Третє місце - "На долонях дитинства"читачі бібліотеки с.Олійникова Слобода Білоцерківської районної ЦБС.

У віковій категорії читачів-учнів 9-11 класів:

Перше місце - "Мій щедрий отчий край" читачі бібліотеки-філії №6 Білоцерківської міської ЦБС.

Друге місце - "На рідній стежині" читачі бібліотеки-філії №4 Білоцерківської міської ЦБС.

В номінації індивідуальних робіт: "Патріотична книга-саморобка" визнати переможцями:

1.Сидоренко Катерина "Барвисті метелики" , читачка Білоцерківської міської ЦБС.

2.Роман Поліщук "Віхи історії", читач Ставищенської районної бібліотеки для дітей.

3.Іванна Яковчук "Селище моє рідне, з твоїх долонь ми всі зійшли у світ", читачка Димерської міської бібліотеки Вишгородської ЦБС.

4.Лук’янець Єлізавета "Перлина рідного краю", читачка бібліотеки-філії №10 Білоцерківської міської ЦБС.

5.Адамчук Вадим "Культурні скарби рідного краю", читач Миронівської районної бібліотеки для дітей.

В номінації індивідуальних робіт "Казка. Книга-саморобка" визнати переможцями:

1.Герасимова Олександра "Про павучка, який жив на сріблястій павутинці" , читачка Березанської міської ЦБС.

2.Емілія Омельченко "На острові сонячних зайчиків",читачка Узинської міської бібліотеки для дітей Білоцерківської районної ЦБС.

3.Клименко Любов "Казка про грибочка",читачка Баришевської районної бібліотеки для дітей.

4.Герасимова Катерина "Родинні історії", читачка ЦДБ Білоцерківської міської ЦБС.

Переглянути всі роботи