Комплексне вивчення діяльності Рокитнянської ЦБС - 3 липня 2013 року

3 липня 2013 року з метою комплексного вивчення та надання методичної і практичної допомоги було здійснено виїзд до Рокитнянської ЦБС.

В рамках виїзду крім районних дитячої та дорослої бібліотек було здійснено обстеження бібліотек сіл Озерна та Бирюки.

Бібліотечним працівникам фахівцями Київської обласної бібліотеки для дітей були надані методичні консультації щодо функціонування структурних підрозділів ЦБС, індивідуальні консультації з питань оформлення відкритого доступу до книжкового фонду та розкриття його змісту, ведення довідково-бібліографічного апарату бібліотеки, методики підготовки та проведення бібліотечних заходів.

Під час зустрічі генерального директора Київської обласної бібліотеки для дітей М. П. Зніщенка та начальника відділу культури і туризму Рокитнянської районної державної адміністрації А. В. Хоменком обговорювались актуальні питання щодо удосконалення та розвитку бібліотечної мережі району.

За підсумками виїзду підготовлено експертно-діагностичний аналіз діяльності бібліотек Рокитнянського району.