Комплексне вивчення діяльності Ставищенської ЦБС - 2 липня 2013 року

Відповідно до плану роботи Київської обласної бібліотеки для дітей 2 липня 2013 року з метою комплексного вивчення діяльності та надання методичної та практичної допомоги було здійснено виїзд до Ставищенської ЦБС.

В рамках виїзду було проаналізовано стан книжкового фонду, репертуар періодичних видань, довідково-бібліографічний апарат, досліджено інноваційні форми роботи, соціокультурна та громадська діяльність бібліотек ЦБС.

Під час виїзду було здійснено обстеження бібліотек сіл Сніжки та Торчиця.

Генеральний директор Київської обласної бібліотеки для дітей Микола Павлович Зніщенко зустрівся з головою Ставищенської районної ради народних депутатів Іриною Петрівною Паланською та начальником відділу культури і туризму Ставищенської районної державної адміністрації Наталією Ігорівною Лук’янець і обговорив важливі питання збереження та подальшого розвитку бібліотек Ставищенської ЦБС.

В рамках комплексного обстеження працівниками Київської обласної бібліотеки для дітей було надано необхідну методичну та практичну допомогу з актуальних питань бібліотечного обслуговування.

За підсумками комплексного вивчення складено експертно-діагностичний аналіз діяльності бібліотек Ставищенського району.