Презентація книги письменниці Тетяни Щербаченко " Як не заблукати в павутині"

22 травня у Київській обласній бібліотеці для дітей відбулася презентація першої в Україні пізнавальної книги для дітей про Інтернет-простір "Як не заблукати в павутині" письменниці Тетяни Щербаченко. На зустріч з автором книги завітали учні 6-х класів гімназії № 136 м. Києва.

Як зробити з Інтернету друга-порадника? Як не заблукати в "мережевій павутині" та не потрапити в її пастки? Що таке електронна бібліотека, електронна крамниця, електронні гроші? На ці та багато інших запитань отримали відповідь юні читачі під час спілкування з пані Тетяною. Учасники презентації жваво дискутували та висловлювали свої думки з приводу он-лайн спілкування в електронних листах, соціальних мережах, на різноманітних форумах та чатах.

В кінці зустрічі діти отримали книги з автографом та побажаннями письменниці.