Обласний семінар за участю заступників директорів централізованих бібліотечних систем по роботі з дітьми на тему: "Роль бібліотек для дітей у формуванні інформаційного світогляду користувачів-дітей" - 24 квітня 2013 року

24 квітня 2013 року у Київській обласній бібліотеці для дітей відбувся обласний семінар за участю заступників директорів централізованих бібліотечних систем по роботі з дітьми на тему: "Роль бібліотек для дітей у формуванні інформаційного світогляду користувачів-дітей".

Відкрив семінар генеральний директор Київської обласної бібліотеки для дітей, кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України Микола Павлович Зніщенко, який у своєму виступі приділив значну увагу актуальним проблемним питанням розвитку бібліотек, що обслуговують дітей.

У роботі семінару взяла участь провідний спеціаліст з питань бібліотечної роботи управління культури і туризму Київської обласної державної адміністрації Валентина Михайлівна Гонтарук.

В рамках програми семінару було розглянуто ряд важливих питань, які стосуються бібліотечного обслуговування користувачів-дітей, нових аспектів організації сімейного читання, популяризації дитячої книги та читання в сучасних соціокультурних реаліях регіону.

Перспективам та новим тенденціям розвитку сучасної дитячої літератури, бібліотечній складовій впливу на коло читання дітей було присвячено засідання "круглого столу", який провела заступник генерального директора по науковій роботі, заслужений працівник культури України Людмила Петрівна Соляник.

Учасники семінару переглянули мультимедійну презентацію "Академік казки", присвячену творчості видатного французького казкаря Шарля Перро.

Н. В. Острікова, завідувач відділу інформаційної та довідково-бібліографічної роботи