Майстер - клас "Ось тобі яєчко, його ти розмалюй і мамі подаруй"

Напередодні пасхальних свят бібліотека підготувала своїм читачам справжній великодній подарунок. Не святковий сувенір і не писанку..... Бібліотекарі відділу естетичного виховання вирішили навчити дітей самим робити писанки. Для кожного читача було підготовлене особисте робоче місце і все що потрібно для роботи. Під час майстер - класу діти ознайомились з історією писанок, традиціями та особливостями писанкарства, символікою та образами, про регіональні особливості її розпису. Також дізналися про зміст символів. Учні вперше спробували себе у виготовленні шкрябанки, дуже хвилювалися і боялися що в них нічого не вийде. Але шкрябанки вийшли у кожного. Власноруч розписані писанки учасники залишили собі на згадку.