Екологічний тиждень "Дзвони Чорнобиля стогоном гудять, щоб від нещастя весь світ вберегти"

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце гострим болем. Одна з них — 26 квітня 1986 року, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.

Минуло 27 рокiв, а чорний день аварії на Чорнобильській АЕС продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто народився пiзнiше. Цей день не минув безслiдно; вiн буде завжди об’єднувати всiх одним спогадом, однiєю печаллю, однiєю надiєю.

Відділ обслуговування 5-9 класів, разом з відділом естетичного виховання, протягом тижня, для читачів - учнів Русанівського ліцея, та читачів - учнів 182 школи, провів низку заходів присвячених проблемам екології пов'язаних з Чорнобильською трагедією, під час яких присутні обмінювались думками з приводу уроків, піднесених людству цієї катастрофою.