Книжкова виставка "Це моя Україна, це моя Батьківщина"

Ця книжкова виставка запрошує наймолодших читачів нашої бібліотеки у подорож по рідній землі. Україна - це твоя Батьківщина. Усі ми громадяни незалежної України, бо живем на цій землі, знаємо свою співучу українську мову. Спілкуємося, любимо і шануємо своїх батьків, свою землю, рідний край.

"Могутня ріка нашої історії". З книг, що представлені в цьому розділі читачі дізнаються про найяскравіші сторінки нашої історії. Сподіваємось, що представлені книги захоплять кожного своїми подіями та напівказковими історіями.

"Свята моєї батьківщини". Історія свят - це цікава сторінка нашої культури. Кожне свято - це радість, це щиросердне спілкування, розваги та частування. Усі вони пов’язані з давніми традиціями та визначними історичними подіями.

"Краса і загадковість рідної землі". В яскравих, розумних книжках, які розміщені в цьому розділі, наймолодші читачі знайдуть прозові та поетичні твори про природу України, про рідний Київ. Читайте, вивчайте напам’ять вірші, декларуйте їх своїм рідним та друзям, пишайтеся тим, що ви Українці, а ще тим, що кияни і, що Київщина ваша рідна земля.

"Звучи, моя мово чарівна". Поряд з найкращими творами художньої літератури представлені книги, які відкривають двері в цікавий світ рідної мови та запрошують читачів до творчості.

Розробилa:

зав. відділом обслуговування