Книжково - ілюстративна виставка - огляд "Україна й українці"

Де б ти не жив - біля високих гір чи синього моря, серед безкрайнього степу чи в оточенні віковічних лісів - все це наша велика Батьківщина, що зветься Україною. Книжки розділу "Під синім небом України" запрошують тебе у найважливішу подорож - подорож по рідній країні.

Є у нас свій прапор - синьо - жовтий, свій герб - Тризуб, а також свій гімн. А ще народ України має свої споконвічні символи: батьківська хата, вишитий рушник, мамина колискова. Чому вони так дорогі серцю кожного українця дізнаєшся з книжок розділу "Символи не обирають, символи успадковують"

Поняття "Батьківщина" святе. Це - як мати і батько, як хліб на столі, як вода і повітря, без яких людина просто не може жити. А якою бути Батьківщині - заможною чи бідною, квітучою чи знедоленою, залежить від людей, які в ній живуть, тобто від кожного з нас. Книги розділу "І будем Ми! І Вітчизна наша з нами" розповідають, що піклуватись про свою Батьківщину, берегти її, дбати про її добробут - священний обов'язок кожного громадянина, яким є і ти.

Наші предки залишили нам у спадок найбільше, найсвятіше і найдорожче багатство - слово. Рідне слово увібрало в себе віковічний плин сивого Дніпра, шепіт колосся, шум дібров, спів голосистого соловейка, пісню хлібороба. Книжки розділу "Як рідне слово врятувало країну" розповідають, як протягом століть наша рідна мова витримувала нашестя інших мов, але збереглася і сьогодні.

Розробили:

зав.відділом естетичного виховання