Віртуальна подорож "Літературні пам'ятки Києва"

З учнями 8 -Б класу 182 школи була проведена віртуальна мандрівка "Літературні пам'ятки Києва" під час якої діти дізналися про пам'ятники письменникам та літературним героям, що розташовані в різних куточках міста Києва. Мандруючи містом вони побували на Андріївському узвозі, де зустрілися з героями М. Старицького Пронею Прокопівною та Голохвастовим. Доторкнулися до "Носа" М. Гоголя. Відвідали будинок М. Булгакова.

На вулиці Прорізній привіталися з Паніковським, відомим героєм твору І. Ільфа і Є. Петрова "Золоте теля". Біля театру ім. І. Франка - з бравим солдатом Швейком з твору Я. Гашека, а поряд з Бесарабкою- з письменником Шолом - Алейхемом.

З героями О. Толстого "Золотий ключик" : Буратіно, Мальвіною, Папою Карлом та відомим персонажем українських народних казок Котигорошком діти зустрілися на дніпровських схилах біля лялькового театру.

Історія створення пам'ятників, розповідь про архітекторів, перегляд уривків екранізацій творів викликала живий інтерес дітей та бажання дізнатися більше про пам'ятки Києва.