Виставка - заклик "Подружись з мистецтвом"

Ти завжди і всюди малюєш. І неважливо чим - олівцями, ручкою, фломастирами, фарбами, чи крейдою. Малювання - твоє покликання і ти хочеш стати справжнім художником. Щоб удосконалити свою майстерність, звернись до розділу "Світ фарб".

Ти хочеш навчитись грати на музичному інструменті, але не можеш визначитись, який тобі більш до вподоби? Розділ "Здрастуй музика!" допоможе тобі зробити вибір.

В наш час танцювальне мистецтво набуває все більшої популярності. Танець- це можливість для самовираження. А що ти знаєш про танці? Чи багато твоїх друзів вміють танцювати? Які танці існують у світі? Звернись до розділу "Магія танцю" і ти дізнаєшся багато цікавого.

Багато з вас мріють стати акторами, адже так цікаво дізнатися, які чудеса відбуваються за театральними завісами. Вам надається унікальна можливість познайомитись з книгами з розділу "Крок на сцену", які допоможуть дізнатись секрети акторської майстерності.

Як самому зшити м'яку іграшку, чи зробити святкову листівку власними руками? Хочете дізнатись про майстерність складання букетів, чи виготовити щось з природних матеріалів? Тоді розділ "Креативне рукоділля" саме для тебе.

Розробила:

зав.відділом естетичного виховання