Юні таланти Київщини - конкурс дитячої творчості читачів-дітей бібліотек Київської області

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ

Юні таланти Київщини
конкурс дитячої творчості читачів - дітей бібліотек Київської області

У відповідності до того, що указом Президента України (№ 756/2012 від 28 грудня 2012 року) 2013 рік оголошено роком дитячої творчості в Україні. Київська обласна бібліотека для дітей оголошує конкурс дитячої творчості серед читачів - дітей бібліотек Київської області "Юні таланти Київщини"

МЕТА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ:

• активізація діяльності бібліотек області в сприянні розвитку творчо - обдарованих читачів - дітей;

• виявлення і підтримка творчо обдарованих читачів - дітей;

• залучення підростаючого покоління до збереження і примноження творчого надбання та культурно-історичної спадщини України;

• виховання у підростаючого покоління поваги до національної культури;

• популяризація духовних, моральних, мистецько - творчих надбань українського народу;

ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ:

3.1 Організатором Конкурсу є Київська обласна бібліотека для дітей

3.2 Для проведення сільського/ міського районного, та обласного етапів Конкурсу створюються журі відповідного рівня.

3.4 У Конкурсі беруть участь читачі -діти шкільного віку.

3.5 Участь дитини у Конкурсі не обмежується однією роботою в одній номінації (читач може взяти участь в кожній, або декількох номінаціях, представивши по одній, відповідно до номінації, роботі.)

Конкурс проводиться за номінаціями:

• «Образотворче мистецтво»;

• «Декоративно-ужиткове мистецтво»;

• «Літературна творчість" (прозовий, поетичний твір)

3.6 Конкурс проводиться в два етапи. Строки проведення Конкурсу:

І етап - сільський/міський, районний тури - березень - липень 2013 року;

ІІ етап - обласний тур – вересень 2013 року.

3.8 Підведення підсумків та нагородження переможців - 20 вересня 2013 року.

3.10 Термін подання робіт на обласний тур Конкурсу:

– до 01 серпня 2013 року;

3.11 У заявці на Конкурс (супровідних документах) необхідно чітко вказати назву роботи конкурсанта, прізвище, ім’я та по батькові, дату народження, контактний телефон; прізвище, ім'я, по - батькові працівника бібліотеки, який підготував конкурсанта до участі, назву бібліотеки (якщо читач сільської/міської бібліотеки - обовязково зазначити назву села/міста та району);

3.12. Кожна робота повинна бути підписана (назва, прізвище, імя, вік, читачем якої бібліотеки є із зазначенням міста/ села, району)

3.13 Роботи учасників Конкурсу не рецензуються і не повертаються.

3.14 За підсумками рішення обласного журі визначається один переможець за кожною номінацією.

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ:

Переможці обласного Конкурсу нагороджуються грамотами. Роботи переможців та номінантів будуть представлені на виставці в Київській обласній бібліотеці для дітей та на сайті КОБдД.