Шевченківські дні у Київській обласній бібліотеці для дітей

Традиційно, на початку березня, у Київській обласній бібліотеці для дітей віддають шану Великому Кобзарю. До пам'ятної дати у відділах обслуговування оформлені викладки літератури "Кобзарем його ми звемо" (відділ обслуговування читачів-дошкільників та учнів 1-4 класів) та "Пророчі думи в Кобзаревім слові сплелись навіки в лавровім вінку" (відділ обслуговування читачів-учнів 5-9 класів).

Для своїх читачів працівники бібліотеки підготували літературне свято "Ми всі в душі потроху від Шевченка...", автобіографічну вікторину "Шляхи Тарасової долі", слайд-презентацію "Шевченко - художник, художньо-музичну розповідь "Шевченкові твори сяють мов зорі" та представили галерею картин "Тарас Шевченко - співець краси рідного краю".

У відділі довідково-бібліографічної та інформаційної роботи оформлена тематична поличка "Тарас Шевченко вустами сучасників, критиків, учених та істориків", матеріали якої містять авторські розповіді про окремі епізоди з життя та творчості Тараса Шевченка, цікаві літературні мандрівки шевченківськими місцями, пов'язані з Київщиною.

У відділі науково-методичної роботи представлені методико-бібліографічні матеріали, підготовлені працівниками бібліотеки під загальною назвою "Шевченка слово променисте - то наш в житті дороговказ".