Книжкова виставка "Ех, ця школа..."

Кожен день щоранку ти ідеш до школи. Уроки, домашні завдання, контрольні... Певно ти мрієш про школу, де вивчають тільки ті предмети, які подобаються? Всі вчителі прикольні і з ними дуже весело, а однокласники - всі друзі.... Прекрасно, але нереально. В повсякденному житті виникають різні запитання. Як знайти спільну мову з ровесниками та дорослими? Що робити, якщо ти не такий як усі? Як долати перешкоди? Ми сподіваємось, що книжкова виставка "Ех, ця школа..." допоможе тобі знайти деякі відповіді.

"Якщо вже щось робити - то робити тільки найкраще, а якщо вже вчитися - то лише на відмінно!". Можливо, ти також належиш до тих людей, життя яких визначає це гасло. Коли так, то розділ "Відмінник: бути чи не бути?" - саме для тебе.

Ми завжди відчуваємо те, що відрізняє нас від інших. Адже ця особливість найшвидше впадає в око. Та водночас саме вона надає нам індивідуальності і робить наше "Я" відмінним від "Я" інших. Чи важко бути "Не таким, як усі" можна дізнатися з книжок цього розділу.

Звісно, однокласників не обирають.Тому вони не повинні всі до одного бути друзями. Та це не означає, що ти не мусиш дбати про добрі стосунки з усіма своїми однокласниками. Адже саме з цими хлопцями та дівчатами ти бачитимешся, спілкуватимешся, навчатимешся щодня. Отже, кілька простих, але слушних порад ти знайдеш у розділі "Обережно - друзі"

Кожен із нас може потрапити в ситуацію з якої не знає, як знайти вихід. Головне запам'ятай - вихід є! Звернись до своїх близьких та друзів за порадою. А хочеш вирішити проблему самостійно без сторонньої допомоги? В книжках розділу "Твоя служба безпеки" знайдеш декілька способів рішення проблеми.

Не раз буває так, що добре враження, яке справила людина на оточуючих, зникає тієї ж миті, коли вона розпочинає розмову. Тож пропонуємо невеличкий майстер - клас із мистецтва спілкування у розділі "Слово не горобець". Якщо засвоїти кілька простих правил, то отримаєш справжню нагороду - репутацію приємного й вихованого співрозмовника.

Тобі здається, що ти й так більшість свого часу проводиш за книжками? На уроках, удома, навіть на канікулах тебе змушують читати! Набагато цікавіше посидіти за компом чи подивитися телевізор. Проте, можливо, ти просто не відчув справжнього задоволення від читання? Тоді розділ "Чи вмієш ти читати?" саме для тебе.

Взаємини між дівчатами та хлопцями - справа не проста. Буває, все йде добре, але приходять хвилини, коли вже зовсім не знаєш що робити? Ми вирішили допомогти тобі добрими порадами у розділі "Шкільна любов"

Директор - це людина, яка безпосередньо несе відповідальність за якість та стан навчального процесу, відпочинок та дозвілля учнів у школі. Кожному було б цікаво уявити себе на його місці. Яким повинен бути директор сучасної школи? Поділитись своїми роздумами, пропонуємо вам у розділі "Якби я був директором школи"

Коли ми даємо волю своїм емоціям, то перестаємо сприймати ситуацію реально. Дуже часто непорозуміння грунтуються на плітках, чужих оцінках, а не на власних враженнях, та аналізі вчинків. Зазвичай бракує потрібних слів, елементарної витримки. Що робити? Пораду спробуй знайти в книжках з розділу "Коли переважають емоції"

Розробила:

зав.відділом обслуговування