Методичний день для Яготинської ЦБС - 14 лютого 2013 року

14 лютого в Київській обласній бібліотеці для дітей в рамках системи підвищення кваліфікації бібліотечних працівників області відбувся Методичний день за участю бібліотекарів Яготинської ЦБС.

Програма дня була насиченою та різноплановою. Бібліотечні працівники поповнили об'єм професійних компетенцій теоретичними знаннями, новими ідеями щодо практичного обслуговування різних категорій користувачів бібліотеки, на практиці вивчали особливості розробки та дизайну книжкових виставок та слайд-презентацій як форми популяризації літератури, обговорили актуальні питання комплектування та обробки документів, вирішили організаційні питання роботи бібліографічної служби та отримали інформаційно-консультаційну допомогу щодо використання сучасних інформаційних технологій в бібліотечній роботі на прикладі сайту КОБдД.

Н. В. Острікова, завідувач відділу інформаційної та довідково-бібліографічної роботи