Книжкова виставка "Є право - є надія"

Україна - це наша Батьківщина. Кожен із нас є невід'ємною частиною славного українського народу. Ми живемо у вільній незалежній державі. Що означає бути громадянином держави? Мати гордість за рідну землю? Знати її історію та звичаї? Дбати про її добробут? На ці та інші питання можна знайти відповіді познайомившись з книжковою виставкою "Є право - є надія"

На довгому історичному шляху, який пройшла наша країна, було чимало складних і суперечливих подій. Про становлення і розвиток нашої держави ви дізнаєтесь з розділу "Традиції української державності"

Суверенна і незалежна держава Україна має свою Конституцію та зовнішні атрибути державності, які змушують кожного із трепетом у серці відчувати гордість за свій народ, свою Батьківщину. Чому саме вони є символами нашої держави вас познайомлять книги розділу "І герб, і прапор, і статут"

Як у кожній сім’ї існують певні традиції, правила і норми поведінки, так і в кожній державі є багато правил за якими живуть люди. Ці правила називаються законами. "Для чого потрібні закони?" Відповіді на це питання можна знайти в книгах розділу.

Українці - одна з найдавніших націй у світі. Вона має багаті традиції, які створювались протягом століть і є складовою частиною не лише історії нашого народу, а й сьогодення. Значною мірою народні традиції та звичаї визначають витоки української нації, ті риси духовного і матеріального життя, якими ми вирізняємося з - поміж інших народів. Саме про це і йдеться у розділі "Я українець і цим горжуся".

Мати й батько - найрідніші для нас люди. Вони вчать нас правил, вкладають у наші вуста добрі слова, а в серця - прекрасні почуття. Рідний край, батьківський поріг, рідна хата - усе це вкладається в одне поняття - берег дитинства. Знати свій берег, любити його, не стирати з пам'яті, пронести його через усе життя - саме цьому присвячений розділ "Шануй батька й неньку, буде тобі скрізь гладенько".

Скільки знедолених дітей є сьогодні? Це явище всіх нас бере за душу. Як зробити, щоб кожна дитина нашої країни жила у належних умовах? Здається, зараз це питання стоїть перед кожним справжнім громадянином. Як багато ще потрібно зробити, щоб усі діти України були щасливими! Саме ця проблема розкривається у розділі "Дитина має право на любов".

Україна повинна бути державою освічених людей. В цьому її майбутнє. Вибір професії одне з найважливіших питань у житті людини, від якого багато в чому залежить подальша доля. Щоб ваш вибір навчального закладу та майбутньої кар'єри був свідомим, а прийняте рішення правильним, зверніться до розділу "Здобудеш освіту побачиш більше світу".

Світ рідної природи чарує в усі пори року. Ми українці маємо пишатися цим, адже природа - це наше життя і здоров'я. Як зберегти її унікальність? Що для цього потрібно зробити? Про це ви дізнаєтесь з книжок розділу "Щоб не в’янув дивосвіт".

Розробила:

зав.відділом обслуговування