Обласний семінар за участю шкільних бібліотекарів "Дитяча та шкільна бібліотека: координація роботи та взаємодія" - 17 січня 2013 року

17 січня 2013 року на базі Київської обласної бібліотеки для дітей відбувся обласний регіональний семінар "Дитяча та шкільна бібліотека: координація роботи та взаємодія" за участю шкільних бібліотекарів Вишгородського району. В програмі семінару були представлені професійні консультації, повідомлення та презентації щодо популяризації дитячого читання. Працівники бібліотеки ознайомили колег з новими технологіями підготовки та проведення масових заходів, розглянули можливості спільних рішень щодо залучення дітей до систематичного та різнобічного читання, обговорили варіанти взаємодії дитячої та шкільної бібліотеки.

Н. В. Острікова, завідувач відділу інформаційної та довідково-бібліографічної роботи