Яскравий світ поетичного слова Володимира Кисіля - 4 грудня 2012 року

Вже традиційними стали літературні зустрічі-презентації нових видань місцевих авторів, започаткованих Вишгородською районною бібліотекою для дорослих. Цього разу з нагоди презентації поетичної збірки письменника-краянина Володимира Тимофійовича Кисіля "Тобі" в читальній залі районної бібліотеки для дорослих панувала її величність Поезія. Її учасниками стали і працівники Київської обласної бібліотеки для дітей. Нашу бібліотеку та В.Т. Кисіля поєднують давні творчі дружні стосунки ще з часів, коли Володимир Тимофійович займався видавничою діяльністю та сприяв поповненню книжкових фондів бібліотек Київської області.

Володимир Тимофійович Кисіль - талановитий митець, творчість якого посідає помітне місце в літературному житті Київщини. Його вірші - це непростий світ почуттів, цінностей та мрій. Це - внутрішня енергетика душі, відверта і тонка лірика. Простий у спілкуванні, завжди з лагідною посмішкою на вустах, автор читав свої поетичні твори, поезії, які ще не опубліковані, радо ділився своїми творчими планами на майбутнє.

З вітальним словом до Володимира Тимофійовича звернулися поети-земляки, представники творчої інтелігенції, читачі бібліотеки. Теплі слова подяки автору за його прекрасні вірші висловили генеральний директор Київської обласної бібліотеки для дітей Микола Павлович Зніщенко та заступник директора Людмила Петрівна Соляник та побажали автору подальших творчих успіхів на поетичній ниві.

Н. В. Острікова, завідувач відділу інформаційної та довідково-бібліографічної роботи